ČeskySlovenčina
 
Kategorie produktů   

PLETENÍ NA PRSTECH A NA RUKOU

Loskutak 10 2017


Materiály vhodné k pletení na rukou

Pro učení této techniky jsou asi nejvhodnější materiálem  České Hobby Špagáty - jsou dostatečně silné (stačí vést jedno vlákno) a jsou odolné, takže i případné začátečnické párání snesou bez nejmenší úhony. I pokročilí z nich mohou na rukou plést šálky, tašky nebo vestičky. Jakmile si techniku osvojíte, můžete si troufnout na silné příze. Šálky z nich oproti Špagátům určitě víc zahřejí a můžete se vyřádit i s výběrem atraktivních barev a jejich kombinováním podle vlastní fantazie. Jsou dražší než Špagáty a většinou je třeba plést více vláken současně - už proto je doporučejeme až mírně pokročilým pletařkám na rukou. 


Materiály pro pletení na prstech

Z četných dílniček máme velmi dobré zkušenosti s použitím dutinkových přízi pro pletení na prstech. Náramků a náhrdelníků z nich s námi upletly hlavně stovky dětí. Nyní je bohužel omezen výběr barev a snažíme se doplnit sortiment dutinkových přízí od jiných tureckých dodavatelů. Dalším vhodným materiálem pro pletení na prstech jsou stužkové příze. Tady je nabídka barevných kombinací bohatší a zejména náhrdelníky a šperky s korálky či jinými dekoracemi se velmi líbí.


Snidane Nova 1

Návody

Kromě našich videí na YouTube (a tisícům zahraničních na YouTube) je vyzkoušeným zdrojem i naše loni vydaná knížka ve nakladatelství Grada - Pletení na rukou. Ve čtrnácti projektech jsou použity obě techniky pro výrobu tašky, polštáře, prostíráni, šperků atd. Postupy jsou detailně popsány a jednotlivé kroky nafoceny. Pro případné konzultace vhodnosti použití dalších materiálů nebo nabídku kurzů těchto technik nás prosím kontaktujte buď mailem nebo telefonicky.


Grada Pleten ina rukou
 
00
ČeskySlovenčina
Měna
 

Kontaktní údaje

Smetanova 57, 251 69 Velké Popovice
IČ: 03804011
DIČ: CZ7655110067


+420774161100

 
© Bambulky.ELPopo.cz