Kreativní kurzy

Lektorka Lenka Sýkorová pořádá pravidelně kreativní kurzy v nově otevřené Kreativní dílničce ELPopo ve Velkých Popovicích (případně po domluvě i jinde - např ve školicích zařízeních, ve školácj a školkách apod.). Tvořivé dílničky jsou také obvykle součástí našeho stánku na kreativních výstavách po celé republice (Praha, Ostrava, Soběslav, Plzeň..)

V roce 2021 se podruhé konaly i tři týdenní běhy příměstského kreativního tábora ve Velkých Popovicích a Podzimní příměstský kreativní tábor (27.10. - 31.10.2021).

Detailní informace k táboru zde.

Tábor se bude konat za striktního dodržení aktuálně platných hygienických nařízení orgánů státní správy.

Uzávěrka přihlášek a potvrzení konání jednotlivých běhů je 10 dnů před začátkem běhu. V případě nenaplnění 50% kapacity běhu ( t.j. přihlášeno méně než 6 dětí) si vyhrazujeme právo termín zrušit.

Výběr hlavního obědového jídla bude možný ze tří možností.

Platby budou v případě zrušení před začátkem tábora z důvodu nenaplnění 50% kapacity nebo změny epidemiologické situace vráceny neprodleně a v plné výši - pouze v případě zrušení v průběhu jednotlivých běhů se vrací poměrná část.

Přihlašovací formulář zde.

Všeobecné podmínky zde.

Souhlas GDPR zde.

Podkategorie

  • Kreativní dílnička...

    Pokud byste měli zájem o některý z kurzů, který už proběhl, a chtěli se ho zúčastnit spolu s Vašimi dětmi, popř. známými, je možné při zájmu více než 5 osob dohodnout vlastní termín.  :-)

Počet produktů: 18

Zobrazuji 1-18 of 18 položek

Aktivní filtry