Špagáty a šňůry

Materiál pro XXL háčkování a pletení.

České Hobby Špagáty - bavlněné proužky látky vhodné pro výrobu pufů, koberečků, podsedáků, pelíšků pro mazlíčky.

Materiál je pevný a odolný, různé barvy mají různou pružnost. Dostupnost barev je sezónní.

Bobbiny šňůry jsou bavlněné šňůry vysoké jakosti - jsou lehčí, jemnější. Vhodné i menší háčkované dekorace. Stálá tloušťka, pružnost a většinou stálá barevná nabídka.

Podkategorie

 • Špagáty 100m

  ČESKÉ HOBBY ŠPAGÁTY® jsou ručně namotané pásky z bavlny a jsou k dispozici v široké škále barev a vzorů. Špagáty jsou vyrobeny z odřezků tkanin, tedy z materiálu, ze kterého se jednoduše a rychle háčkuje, plete a tká ve formátu XXL. Průměr tkaniny je většinou mezi 1 cm - 5cm, proto potřebujete velmi velké háčky nebo jehlice (máme v nabídce). Barevnost textilií podléhá módnímu trendu a stále se mění. To znamená, že specifickou barvu nebo vzor většinou není možné dodatečně objednat - toto se netýká barev bílé, černé a několika odstínu šedé, které je možné zajistit v dostatečném množství kdykoliv. Proto je vždy lepší pořídit si od vybrané barvy více klubek, abyste mohli bezpečně dokončit své dílko. :-)

  Osvědčený materiál na výrobu zatahovacích šňůrek a tkaniček - jsou levné, pevné a i při vyváření barevně stálé. Nově lze třídit nabízená klubka Českých Hobby Špagátů podle pružnosti pomocí filtru na levé straně. Ze Špagátů můžete uplést třeba tento podsedák podle našeho videonávodu:

  Špagatový podsedák

  -----------------------------------------------------------------------------------------

  Nejlevnější doručení je "Osobní odběr - Balíkovna ČP", pro doručení na adresu doporučujeme "CZ Doručení na adresu HD". Zásilku přiveze kurýr, dobírku lze zaplatit kartou. Doručení je levnější než ČPošta... U větších objednávek nás prosím předem kontaktujte, společně vybereme nejvhodnější způsob doručení, děkujeme.
  -----------------------------------------------------------------------------------------

 • Šňůry

  Bobbiny šňůry jsou tkané bavlněné šňůry vysoké jakosti s bavlněným jádrem, přírodní, ekologické, vyrobené ze 100% nejjemnějších bavlněných vláken, velmi jemné a hladké na dotek.

  Vhodné jsou například na háčkování a pletení bytových doplňků - např. pufy, koberečky, košíčky, prostírání.

  délka: 100m

  průměr: 5mm

  háček/jehlice:  8-10mm 

    garance stejného odstínu

    8-12 mm

  80% barev Bobbin šňůr má certifikát OEKO-TEX standart 100

  Jsou označny tímto štítkem:

 • Sady kratších Špagátů

  Namíchané sady Českých Hobby Špagátů kratších délek jsou vhodné pro takové projekty, ve kterých budou sloužit zejména k dozdobení větších celků nebo i k výrobě drobností např. pletením na prstech, na rukou atd.

Počet produktů: 46

Zobrazuji 1-24 of 46 položek

Aktivní filtry

Prestashop Appliance - Powered by TurnKey Linux